עיסוי בקליניקה פרטית לפי מיקום מגורים

מחפשים עיסוי בקליניקה פרטית אצל מעסה? אל דאגה אנו נמצא את המעסה המתאים לכם והקרוב לאזור מגוריכם. כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עימנו באתר בטלפון או בוואטס אפ.

עיסוי בקליניקה פרטית
עיסוי בקליניקה פרטית הוא בין השירותים הפופולאריים ביותר, ומעסים מצליחים – מנהלים יומן עמוס במיוחד. מה יש בו בעיסוי, שהופך אותו לכה פופולארי? ובכן, מעבר לעובדה שהביקור בקליניקה מאפשר לנו להתאוורר ולגוון את השגרה שלנו, עיסוי טומן בחובו יתרונות בריאותיים ונפשיים רבים. מה עלינו לדעת, בעת שאנו מחפשים עיסוי בקליניקה פרטית?

עיסוי עד הבית בגבעתיים

אילו סוגי עיסויים קיימים?
ענף העיסוי מתפרש על פני תחומים רבים, ואנו יכולים למצוא עשרות סוגים שונים של עיסוי. למי מאיתנו שלא מתמצא – הדבר אף עשוי להיות מבלבל במקצת, ולגרום לנו להתלבט בין הסוגים הרבים. בין סוגי העיסויים, ניתן למצוא עיסוי שוודי – המבוצע באמצעות שמן, עיסוי תאילנדי – שבו המעסה משתמש רבות במשקל גופו, עיסוי אירוודי – המבוסס על הרפואה ההודית, ועוד סוגים רבים.

עיסוי בקליניקה פרטית
שירותי העיסוי ניתנים בצורות שונות, וכל לקוח יכול לבחור את מה שמתאים לו. ישנם עיסויים הניתנים בפומבי באירועים כאלו ואחרים, ישנם מעסים שמגיעים עד בית הלקוח, והשירות המסורתי ביותר – הוא עיסוי המבוצע בקליניקה פרטית. לעיסוי בקליניקה פרטית יש מספר יתרונות, ועליהם נפרט כעת:

ציוד איכותי
כשאנו מגיעים אל הקליניקה הפרטית של המעסה, לרשותו זמין כל הציוד המקצועי שהוא צריך, ולכן מובטח לנו שהטיפול יהיה על הצד הטוב ביותר. מטפלים המגיעים אל בית הלקוח, לרוב יגיעו עם ציוד מצומצם יחסית לזה הזמין בקליניקה, עקב מוגבלות של מקום ברכב וכו'.

אווירה ייחודית
מי מאיתנו שהיה בקליניקה פרטית של מעסה מקצועי, יודע שמוקדשת תשומת לב רבה לאווירה במקומות אלו. מעסים רבים משתמשים במוזיקה, תפאורת וילונות, צבעים מרגיעים, ניחוחות קטורת, ושיטות נוספות שעוזרות לנו להירגע, ולהתמסר לטיפול באופן הטוב ביותר.

טיפול איכותי
כשהמעסה בסביבה הטבעית שלו, הוא נמצא בהלך הרוח הכי מקצועי שלו – ולכן ביצועיו מן הסתם יהיו טובים יותר. אין אנו אומרים שמעסה שמגיע עד הבית לא יעניק שירות טוב, אך ניתן לומר שבקליניקה הסביבה היא בהחלט יותר תומכת עבור המטפל, ולכן הוא יוכל להיות מרוכז יותר.

מחיר אטרקטיבי
מטפלים המגיעים אל בית הלקוח, ייגבו מחיר גבוה יותר. הסיבה לכך היא, שעליהם לכלול את הוצאות הדלק והזמן הכרוכות בהגעה אל בית הלקוח. לכן, אנשים רבים מעדיפים לחסוך בעלות הטיפול, ולהגיע ישירות אל הקליניקה.

עיסוי שוודי עד הבית

יתרונות העיסוי
עיסוי טומן בחובו יתרונות רבים, ולכן הוא כה פופולארי ואהוב:

זרימת דם
העיסוי מתבצע ע"י לחיצות והנעה של רקמות הגוף השונות, ולכן הוא תורם לשיפור זרימת הדם וחמצון הרקמות.

תחזוקת הגוף
עיסוי עוזר למנוע פציעות ומצבים רפואיים שעלולים להתעורר במהלך השגרה, ובמיוחד אם אנו משתמשים בגופנו בצורה לא נכונה (שעות של ישיבה מול המחשב או הטלוויזיה למשל).

רוגע נפשי
לעיסוי יש אפקט של טיפול בחרדות, הפחתת סטרס, והשראת רוגע ושלווה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
Call Now Button
Open chat