עיסוי בצפון עד הבית

עיסוי בצפון עד הבית

עיסוי נחשב לדרך נהדרת לעשות טוב לגוף ולנפש, וכשאנו מדברים על עיסוי שמגיע עד הבית – זה אפילו יותר נוח מתמיד! עיסוי בצפון עד הבית, נחשב לשירות פופולארי בקרב כל שכבות האוכלוסייה, והוא טומן בחובו יתרונות רבים. לפני שאנו מזמינים שירותי עיסוי בצפון עד הבית , או בכל מקום אחר – כדאי לקרוא מעט על יתרונותיו הרבים.

עיסוי בצפון תהיו אנשים רגועים יותר!
אנו מזמינים לעתים תכופות מעסים מקצועיים שמגיעים עד הבית, אם למטרות רפואיות ואם למטרות תחזוקה. עיסוי הוא חשוב עבור כל אדם, ואין זה מומלץ לחכות להופעת תסמינים המאותתים שיש בו צורך דחוף. אנשים המעניקים לעצמם עיסוי מקצועי באופן תקופתי, הם רגועים יותר, חיוניים, ופחות מועדים לסבול מבעיות רפואיות כאלה ואחרות. עיסוי בצפון המגיע עד הבית, גם מאפשר יתרונות לוגיסטיים, חוסך לנו זמן ומונע חיפושי חניה וטרטורים מיותרים.

יתרונות העיסוי
לפני שאנו מזמינים עיסוי בצפון עד הבית, כדאי להכיר את יתרונות העיסוי, ואת הסיבות שבזכותן הוא כה פופולארי.

שיפור זרימת הדם
כיוון שעיסוי למעשה כרוך בלחיצות והנעה קצובה של הרקמות שלנו, הוא יוצר זרימת דם טובה יותר. תפקידו של הדם הוא להזרים חמצן את הרקמות, והעיסוי עוזר בהסעת החמצן והספגתו בכל הרקמות, ובכל הוא הופך אותן לחיוניות יותר.

שיפור הזרימה הלימפתית
ממש כמו שעיסוי משפר את זרימת הדם, כך הוא גם משפר את זרימת נוזל הלימפה. שיפור הזרימה הלימפתית עוזר בניקוי של רעלים והופך אותנו לחיוניים יותר, ובעלי סיכוי נמוך יותר לחלות.

טיפול בלחצים וחרדות
בתור בני אדם, אנו יודעים שמגע הוא משהו נחוץ, והוא עוזר לנו להיות רגועים יותר ולחשוב בבהירות. עיסוי בצפון מקצועי ידוע כעוזר בטיפול בחרדות, סטרס, מחשבות טורדניות ועוד. הטיפול הנפשי הזה, משפיע ישירות על תפקודינו הנפשיים – שהרי ידוע שגוף ונפש הם שלובים זה בזה.

ספיגת נוטריינטים
הנוטריינטים הם רכיבי המזון שאותם אנו צורכים, דוגמת ויטמינים, מינרלים, חלבונים, נוגדי חמצון ועוד. עיסוי משפר את זרימת הדם שלנו, ולכן מאפשר ספיגה טובה יותר של נוטריינטים דרך מערכת העיכול. למי מאיתנו שמקפיד על תזונה מאוזנת ונכונה, עיסוי  בצפון יוכל להגביר את האפקט החיובי שלה.

תחזוקה מקצועית לעוסקים בספורט
עם עליית המודעות לרפואה האלטרנטיבית ויתרונותיה, אין ספורטאי שאינו מודע לחשיבות העיסוי באופן קבוע. ספורטאים עובדים באמצעות הגוף שלהם בצורה קבועה, ולעתים העומס הוא רב. תופעות כמו הצטברות חומצת חלב בשרירים, שרירים תפוסים, שרירים מכווצים וכאבים – יכולים לפגוע בשגרת האימונים ולכן בקריירת הספורטאי. בעוד העיסוי הוא חשוב עבור כל אדם, עבור ספורטאים – מדובר בעניין שהוא נחוץ במיוחד. עיסוי מקצועי עבור ספורטאים, יאפשר להם תחזוקה נכונה של הגוף, הישגים גבוהים יותר, העצמת האפקט התזונתי, ובריאות נפשית בתוך כל שגרת האימונים השוחקת לעתים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
Call Now Button
Open chat