mobile

עיסוי במרכז עד הבית

 יש לך צורך גדול בעיסוי אבל רוצה משהו שונה יחודי וזול יותר מספא או בית מלון ? מתי והיכן מזמינים עיסוי במרכז עד הבית? מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים עיסוי לבית?

רוצה עיסוי במרכז מפנק אבל הפעם מעוניין  במשהו אחר…נתון זה לא מפתיע,  ישנם לא מעט אנשים שמאוד מעוניינים בעיסוי מפנק אך ויחד עם זאת רוצים לשנות ולגוון משהו שונה בחיים, במיוחד אם זה משהו שישדרג להם את חווית העיסוי. וכשמדובר בתושבי אזור המרכז, בדיוק בשביל אותם אנשים קם עם השנים שירות של עיסוי במרכז עד הבית  – וכעת אין יותר תירוצים, העיסוי המפנק במרחק קליק אחד בלבד.

מתי מזמינים תושבי המרכז  עיסוי עד הבית?

ישנן סיבות רבות בהן אנשים מזמינים עיסוי עד הבית:

·         מתנה ליום הולדת וכפינוק מיוחד לבן או בת הזוג שתמיד אמרו שהם רוצים עיסוי מפנק.

·         מתנה לכבוד יום הנישואים.

·         למסיבת רווקות או רווקים.

·         מתנה לכבוד חבר או חברה טובים שעובדים תקופה עמוסה בעבודה.

·         הזמנת עיסוי לפינוק עצמי – סתם כי מגיע לך אחת לכמה זמן להירגע לשעה וליהנות.

·         ועוד…

היתרון הגדול של הזמנת עיסוי לביתך היא בפרטיות ובאינטימיות של ההישארות במרחב הפרטי, בכך שאין צורך לבזבז לאחר העיסוי ולפניו זמן בנסיעה והכי חשוב – מיד לאחר העיסוי ניתן לשכב ולנוח ולתת לגוף ליהנות מההרפיה שניתנה לו.

איזה יתרונות בריאותיים יש להזמנת עיסוי במרכז עד הבית?

    • עיסוי משפר את זרימת הדם – הדם נושא עימו המון חומרים חשובים לגופינו עמו מינרלים חמצן ועוד, ע"י כך שבתנועות עיסוי מיוחדות נגביר את זרימת הדם בעצם נעודד אספקת חומרים אלו לתאים הנמצאים בגופינו ונעזור לגופינו להרגשה כללית נמרצת וחיות.
    • זרימה טובה של חמצן במערכות הגוף השונות – בזכות זרימת דם טובה בגופינו ע"י כדוריות דם האדומות מגיע חמצן לכל תא ותא בגוף, התאים מפיקים אנרגיה חשובה בגוף לה אנו זקוקים לפעולות שונות כמו הפעלת השרירים או חשיבה או פעילות פנימית של איברים בגופינו .
    • תפקוד טוב של מערכת התנועה של גופינו – לתפקוד טוב של מערכת התנועה אנו זקוקים לזרימת  דם טובה שתגיעה לכל איברים בגוף הקשורים לתנועה הכוללים את השרירים והגידים.מערכת התנועה מתחלקת לשנים שפועלות בשילוב מדהים ביניהם היוצרות תנועה בגוף והן מערכת השלד ומערכת השרירים. מערכת השלד תפקידה ייצוב הגוף , הגנה על מערכות הפנימיות של הגוף וכוונון תנועות הגוף שהיו תקינות .אל מערכת השלד העצמות כלומר מתחברת המערכת השניה שהיא מערכת השרירים , השרירים מתכווצים ומתרפים בגופינו ואלו מחוברים למפרקים המחברים בין העצמות באמצעות גידים, התכווצות וריפיון זה מניע את העצמות ובכך מתחוללת בגופינו תנועה בגוף. הזרמת דם טובה ע"י פעולות עיסוי נמרצות תעזור לגופינו לקבל מספיק חומרים מינרלים חמצן ודם לאזורים אלו ולתנועה יותר משוחררת וקלילה.
    • הארכת טווח תנועה של איברי התנועה – גמישות זו תכונה מאוד חשובה בגופינו ישנם מספר גורמים התורמים לגמישותינו  כמו המבנה של המפרק אורכו של השריר הגיל שלנו , פעילות גופנית , וגם עיסויים שאנו עושים  לדוגמא עיסוי תאילנדי כחלק מין הפעולות שהמעסה עושה הוא מותח ולוחץ על איברי הגוף למקומות שאנו לא היינו רגילים אליהם ומשפר את גמישותינו .התעוררות חלקים אלו בגופינו והארכת הגידים יוצרת פלאים בגופינו ומשפרת את התנועה .

מה צריך לדעת לפני שמזמינים עיסוי במרכז?

כמו בכל תחום ובמקרה זה במיוחד, מומלץ לבחון את ניסיון מציע השירות: האם מדובר על חברה מוכרת או על מעסה מקצועי ורב ניסיון? האם טווח המחירים המוצע לכם סביר ביחס להצעות בשוק? האם השירות ניתן באזור מגוריכם? האם המעסה מצויד בכל התכשירים ובמיטה טיפולית? כל אלו הן שאלות שיש לבחון בטרם ההחלטה על הזמנת העיסוי.

אנו בזמן מגע מתמחים בתחום העיסוי שנים רבות ולנו מטפלים רגישים, מקצועיים וקשובים אשר מספקים עיסויים מכל הסוגים. אנו מגיעים עד הבית ליחידים, לעסקים וחברות בימי כיף, לאירועים משפחתיים ולזוגות. המעסים שלנו בעלי ניסיון רב שנים בתחום ומספקים שירות עיסוי במרכז עד הבית  לקהל הלקוחות המרוצים שלנו.

ניתן להכיר את המחירון שלנו באתר ולגלות את מגוון העיסויים המפנקים שלנו וליצור  קשר.בטלפון באתר 

 

תפריט נגישות