mobile

עיסוי במודיעין מכבים רעות עד הבית

עיסוי במודיעין מכבים רעות עד הבית

עיסוי במודיעין עד הבית היא חוויה נפלאה שלא תרצו לפספס, עכשיו שאתם גרים במודיעין ומכבים רעות לבטח תשמחו לדעת שיש לנו מעסים שישמחו להגיע עד פתח דלתכם ולהעניק לכם עיסוי מרגיע מפנק ומשחרר.

מודיעין היא עיר השוכנת במחוז מרכז הארץ ונמצאת בין תל אביב לירושלים ,בעיר ישנם 92,406 תושבים והיא בהחלט עיר גדולה בישראל.עם כמות כה גדולה של תושבים אנו נערכנו לספק שירות עיסוי בעיר. המון תושבים כבר הזמינו עיסוי מהעיר ורובם ככולם הינם לקוחות מרוצים .

מה היתרונות בהזמנת עיסוי במודיעין מכבים רעות עד הבית:

לעיסוי במודיעין עד הבית ישנם יתרונות רבים והן:

  • עיסוי במודיעין בנוחות של הבית : הבית  והעיסוי במודיעין מכבים רעות זהו המקום הנוח לכם זאת האווירה המוכרת לכם וזאת הפינה השקטה בבית שלכם אתם מארחים בביתכם את המעסים ותקבלו עיסוי במקום המוכר לכם.
  • חיסכון בתיזוז מיותר : אז ידוע שעלמנת לקבל עיסוי מחוץ לבית יש צורך בלוגיסטיקה לפעמים לא פשוטה , תצטרכו להניע את הרכב או לנסוע באוטובוס להגיע למקום העיסוי למצוא מקום חניה ולבזבז זמן יקר של תיזוז בדרכים שלא לכולם יש אותו . אז אנחנו רוצים לחסוך זמן יקר ותיזוז מיותר אזי בחירה בעיסוי עד הבית הינה הבחירה המצויינת.
  • חיסכון בכסף : מנסיונינו של אלפי לקוחות עיסוי שמגיע הביתה הינה האפשרות החסכונית ביותר !  וזאת מכמה סיבות , ראשית העיסוי עצמו אינו יקר עלות עיסוי באתר כעיסוי יחיד הינו 250 שקל זול יותר מאשר בבתי מלון ומהרבה בתי ספא ,שנית אתם פשוט חוסכים את כל עלויות התיזוז מחוץ לבית כמו עליות נסיעות או דלק וכמו כן עלויות חניה. אז עם לקחתם בחשבון את הזמן היקר שחסכתם ואת עליות המצטברות מסביב חסכתם הרבה בכסף וכמובן בזמן.
  • נוחיות : אחרי עיסוי בדרך כלל אתם נשארים עם שמן על גופכם ,אחרי עיסוי בנוחיות של הבית תוכלו להכנס ישר למקלחת ולא להשאר עם הרגשה פחות נעימה של שמן על הגוף מה גם שאם אתם צריכים לעמוד בפקקים אזי זו בהחלט הרגשה לא נעימה .תמיד אחרי עיסוי מומלץ לשתות כוס תה חם או משקה אחר וזהו שבנוחיות של הבית תמיד ישנו המטבח הפרטי שלכם ותוכלו לפנק את עצמכם בכל מה שנדרש על מנת שהיה סיום מושלם לעיסוי מדהים שנעשב בבית.
  • סידור ביבי סיטר : למי מאיתנו אין ילדים אז לצאת מהבית ולסדר סידור שמרטפות לילדים כרוך בהוצאה נוספת לעיסוי במודיעין ששילמתם כבר . אנו עשינו אלפי עיסויים להמון זוגות שפשוט השכיבו את הילדים לישון והזמינו מעסים והעיסוי היה מהנה ומושלם ולא היה צורך בעלויות נוספות של שמרטפות למינהם.
  • מקצועיות ואיכות הטיפול :מנסיונינו הרב מעסים בבתי מלון או בתי ספא שעושים הרבה עיסויים ביום לפעמים יותר מ 10 עיסויים וכנראה שאתם מגיעים לעיסוי ולתורכם הם כבר עייפים ואין להם את הכח להשקיע כמו העיסוי הראשון שהתחילו בהתחלת היום לכן לפי דעתינו העיסויים הנעשים באינטנסיביות כו גדולה יש השפעה על האיכות .לעומת בעיסוי עד הבית המעסה עושה פחות עיסויים ביום ויש לו הרבה יותר כח להעניק ולטפל בכם בצורה הטובה ביותר וזאת מין הסיבה הפשוטה ביותר שהרווח שלו הרבה יותר גדול.אין מה לעשות שאתם עושים עיסוי מחוץ לבית בנוסף לעיסוי אתם משלמים מחיר שמגלם את שכירות של המקום ארנונה, ועוד הרבה הוצאות שכנראה באות בחשבון .

עיסוי עד הבית בירושלים

אני רוצה להזמין עיסוי במודיעין בחוכמה ולדעת איזה עיסויים קיימים :

השתכנעתי אני רוצה להזמין עיסוי במודיעין או מכבים רעות עד הבית ורוצה לדעת איזה עיסויים קיימים בכלל :

אוקי, קיימים הרבה סוגים של עיסויים וצריך לדעת איזה עיסוי בא לכם האם עיסוי חזק או מפרק, האם עיסוי רך ומלטף, האם עיסוי ללא שמן של מתיחות ולחיצות נסקור בקצרה כמה עיסויים לפי סוגים:

סוגי עיסויים:

  • עיסוי תאילנדי : רציתם עיסוי במודיעין ללא שמן עיסוי שכולל בתוכו מתיחות ,לחיצות הגמשת מערכת התנועה ,שחרור שרירים ,שיפור זרימת הדם ותרצו להרגיש אזורים שמזמן לא הרגשת אז זהו בוודאות העיסוי בשבילכם.
  • עיסוי שוודי : רציתם עיסוי עם שמן עיסוי בשביל הרגעות ,שחרור מתחים , הרפיה של השרירים , עיסוי רך מלטף ,להכנס לשעה של הרגעות טוטאלית ממגע ידים מרגיעות ונעימות אז זהו העיסוי בשבילכם , פשוט תבקשו מהמעסה עיסוי שוודי רך עדין ולא חזק .
  • עיסוי רקמות עמוק : הרבה פעמים וזה קורה הרבה שלקוחות מבקשים עיסוי חזק שירגישו , אז אין מה לומר זה פשוט העיסוי בשבילכם ,ושמו עיסוי רקמות עמוק כשמו כן הוא נכנס לרקמות העמוקות של השריר המעסה ידע לגעת בצורה עמוקה וחזקה ומדוייקת על השריר כך שתרגישו כל שריר ושריר,לעיסוי תרומה רבה על הרגשה הכללית של הגוף וכן תרומה רבה לשיפור הבריאות של גופינו ,העיסוי תורם לזרימת דם בצורה מיטבית בגוף ,משחרר חסמים , ממריץ תדם ובכך תורם להוצאת פסולת מיותרת מהגוף . אז לסיכום אם אתם רוצים עיסוי במודיעין בריאותי אמיתי ואחד כזה שתרגישו באמת אז זהו העיסוי בשבילכם!
  • עיסוי אבנים חמות : מעוניינים באטרקציה באמת מעניינת קחו תעיסוי הזה של אבנים חמות , אז מה כל כל מיוחד בעיסוי הזה ? השילוב של האבנים חמות ביחד עם המגע יד אדם היותר קר מייצרת שילוב של חום וקור מעניין במיוחד ההרגשה כיפית ,והמגע של האבני מגמה המתחחמות עד טמפרטורה של 50 מעלות יוצר הרגשה כיפית ובריאותית במיוחד .

כל העיסויים במודיעין תוכלו למצוא כשירות עיסוי עד הבית שהאתר מציע אנו בפריסה ארצית ונוכל להגיע לכל מקום לרבות עיסוי במודיעין או מכבים רעות עד הבית

ליצירת קשר ניתן להתקשר בטלפון באתר או בכפתור הוואטס אפ.

תפריט נגישות