mobile

עיסויים במשרד

רוצים עובד מרוצה, בריא  וגם יעיל השקיעו בו והעניקו לו עיסוי מפנק ומשחרר מבית זמן מגע ,לא מעט חברות הבינו שזה ההמהלך הנכון לצ'פר את העובד. רוצים עוד פרטים ולהתעניין אל תהססו להתקשר , איריס :  073-7759944

מה שהתחיל ביפן, כחלק מתרבות ארגונית, שמטרתה להגביר את התפוקה והיעילות של העובדים, הפך כבר מזמן לנחלתן של חברות הייטק וחברות מובילות ברחבי המשק הישראלי.
מעסיקים רבים מבינים, ששיפור תנאי העבודה במקום העבודה, מוביל ישירות לשיפור התפוקה וחיזוק הלויאליות של העובדים ומשקיעים בדרכים שונות ויצירתיות בעובדיהם, כדי לשפר את היכולת של העסק לעמוד ביעדים כלכליים.
מהן הדרכים לעשות זאת ואיך עיסויים במשרד יכול להשתלב בתמונה?

למה חברות מובילות נוהגות לתת תמריצים מושקעים לעובדים?

כל כך הרבה מחקרים כבר נעשו בתחום, אבל למען האמת לא צריך לקרוא מחקרים כדי לדעת שזה נכון – עובדים שמקום העבודה דואג להם ומספק להם הטבות ופינוקים – הם עובדים מחויבים יותר, מפגינים לויאליות למקום העבודה ומשתדלים להגדיל ראש ולעשות יותר.

יחד עם זאת, מעסיקים גם יודעים שעובדים רגועים, מרוצים, בריאים ושמחים – פועלים בצורה יעילה יותר ומספקים תפוקה גדולה יותר.

היפנים התחילו את המגמה של שיפור תנאי העבודה, בכך שהכניסו לשגרת היום של העובדים סדרת תרגילי כושר. בייחוד לאנשים העובדים מול מסכי מחשב לאורך שעות ארוכות, או על פס ייצור מונוטוני במפעל, הצעד הזה הוכיח עצמו כיעיל ומוצלח במיוחד.

תפוקת העובדים גדלה והמגמה התרחבה לחלקים נוספים של העולם ולתחומים נוספים – 

חברות מובילות ברחבי העולם, מעניקות לעובדים שלל פינוקים והטבות – כחלק משגרת יום העבודה, או מחוץ לה, כדי לשפר את ביצועי העובדים ולחזק את הנאמנות והמחויבות שלהם למקום העבודה.

אם גם אתם מנהלים, או בעלים של עסק ורוצים להעניק לעובדים שלכם תמריצים ופינוקים, שיחזקו את ההערכה של העובדים אליכם, ימלאו אותם במוטיבציה ויחזקו את יכולתם לשפר תפוקה, אולי אתם חוששים מהעלויות הגבוהות, או לא בטוחים איזה פינוק, או תמריץ יהיה הולם וראוי וגם ישיג את המטרה לעומת תמריצים אחרים.

בדיוק משום כך, עיסויים במשרד לעובדים במשרד, יכול להתאים דווקא לכם.

למה עיסויים במשרד עדיף על פני תמריצים אחרים?

 • המחיר – עיסוי לעובדים במשרד, על בסיס קבוע, או על בסיס חד פעמי, הוא זול בהשוואה לתמריצים שונים אחרים וגם עיסוי קצר של כמה דקות לכל עובד, ליד עמדת המחשב שלו, תעניק לו כוחות ומוטיבציה במידה משמעותית.
 • מחקרים שונים, שנערכו ברחבי העולם מוכיחים שכשמשקיעים ברווחת העובדים ועושים שימוש באמצעים מגבשים, יחד עם דאגה לבריאות העובד ולהרגשתו הטובה, הופכים את העובד לנאמן ומחויב, אפילו יותר מאשר תמריץ חומרי, כמו מתנה מתוחכמת, או שובר זיכוי כלשהו.
 • שלל הפינוקים שמרעיפות חברות הייטק גדולות על העובדים, מסתכמים לתחום אחד מרכזי – כולם אמצעים לריענון, לחיזוק הכושר המנטלי והפיזי, יכולות הריכוז והגברת התפוקה של העובדים. החל במזנונים מפנקים, חדרי כושר, מכונות קפה משוכללות וכלה בעמדות משחקים, כורסאות מסאז' ואפילו גינת ירקות על גג הבניין – כולם מכוונים לשיפור התפוקה של העובד באמצעות הגדלת שביעות הרצון והבריאות שלו.
 • עיסוי כחלק מיום העבודה, או במסגרת יום כיף לעובדים – מאפשר רגיעה, שחרור ממתחים ואפילו טיפול בבעיות גופניות שונות, שלעיתים קרובות, העובדים אינם יכולים להקדיש זמן כדי לטפל בהם בעצמם. הבאת הפתרון לבעיות האלה לתוך מקום העבודה מייצרת הכרת תודה, מגבירה את השמחה ומחזקת את הקשרים הטובים בין אנשי הצוות.
 • בתום עיסוי, אפילו אם הוא קצר, העובדים מגלים ערנות מוגברת, ריכוז גבוה, מרץ ורעננות.
 • עיסוי במקום העבודה יכול להתקיים כחלק מההפסקה הנדרשת בחוק ולהימשך בין 7 דקות ל-20 דקות. 

אילו סוגים של עיסוי אפשר לקבל במקום העבודה?

סגנון העיסוי המקובל ביותר הוא עיסוי פלג גוף עליון, הנעשה מול עמדת העבודה, בישיבה, בלבוש מלא ונמשך כמה דקות.

המעסים מביאים איתם כיסא טיפולי מיוחד, המאפשר ישיבה נוחה ורגועה ושחרור מלא של השרירים, לכל אורך העיסוי.

העיסוי יכול להיות בסגנון תאילנדי, שוודי, או אפילו שיאצו, העיקר שהתוצאה תהיה נעימה ומרעננת.

מנגד, אפשר גם להקדיש לעיסוי קצת יותר זמן ומאמץ ולאפשר לעובדים לקבל עיסוי מלא, על מיטת טיפולים מתקפלת, בחדר סגור, בסביבה שתאפשר להם להשתחרר ולהתרווח.

המיטה מגיעה עם המטפלים כמובן ויחד איתה אפשר לקבל גם נרות ארומתרפיים, קטורת נעימה ומוסיקת רקע מרגיעה.

11 יתרונות לעיסויים במשרדים, שאתם חייבים לזכור

מלבד היתרונות שהוזכרו כאן למעלה – חיזוק הלויאליות של העובדים והגברת התפוקה שלהם במקום העבודה, קבלת עיסוי מעניקה יתרונות רבים נוספים:

 1. הורדת לחץ דם גבוה
 2. הקלה על תחושת השחיקה
 3. השבת האנרגיה וזרימת הדם התקינה לעובדים שמבלים שעות ארוכות בישיבה
 4. העלאה של רמת הריכוז להמשך היום
 5. שיפור ניכר במצב הרוח, בפתיחות ובחברותיות של העובדים
 6. חיזוק קשרים חברתיים בין העובדים
 7. הקלה משמעותית על מתחים ולחצים, הנובעים מהעומס בעבודה, או בחיים הפרטיים.
 8. הגברת המודעות של העובדים לשמירה על בריאותם
 9. הגברת המודעות של העובדים לקשר בין רווחה אישית ושיפור התפקוד בעבודה.
 10. כל אחד מהעובדים יכול לבקש מהמעסה שלו את סוג הטיפול הרצוי לו, את מידת הכוח המופעל על ידי המעסה ואת אורך הטיפול המתאים לו – בהתאם למסגרת שנקבעה מראש מול המעסיק.
 11. השקעה במשאב המרכזי והקריטי ביותר להצלחת העסק – ההון האנושי.

קחו חלק במגמה מבורכת וכוונו את העסק שלכם להצלחה

אין ספק שמגמת הדאגה לעובדים על ידי המעסיק היא מבורכת.

יעידו על כך הבעלים של גוגל וחברות מובילות אחרות ברחבי העולם – שבוחרות להשקיע בעובדים שלהן, מתוך הבנה שההון האנושי הוא משאב עיקרי וחיוני להצלחת העסק.

הצלחת העובדים ורווחתם מביאה לעשיה מלאת שמחה ורצון, להגברת המעורבות ותחושת השייכות לעסק ומגבירה את הרצון האמיתי והכן של העובדים לתרום להצלחת העסק.

אם גם אתם מבינים את המסר החשוב הזה ומחפשים דרך יעילה ונפלאה במיוחד לתת יותר לעובדים שלכם – כנראה שעיסוי לעובדים, כחלק מיום העבודה שלהם, הוא הדרך המתאימה גם עבורכם.

תפריט נגישות