מטפלים לאירועים

רוצים לקיים אירוע או יום כיף ליקרים לכם, הכירו שירות עיסוי מפנק במיוחד ,אנו נספק מטפלים לאירוע, נבחר בקפידה מטפלים איכותיים כמובן שהם מקצוענים ומוסמכים והכי חשוב יחייכו ויעניקו אהבה לכל מטופל ומטופל.

אנו נדע לתפור את כמות המטפלים המדויקת המתאימה לאירוע נספק ציוד מתאים ונדאג כמובן שתהיו מרוצים יש לנו ניסיון עשיר עם מגוון חברות אל תהססו התקשרו להתעניין וקבלת פרטים :

איריס : 0737759944

עיסוי ביום כיף לעובדים – איך זה עובד?

יום כיף או אירוע של העבודה יכול להיות משודרג פלאים כאשר נכנס בו אלמנט של עיסוי. אנשים מחשיבים עיסוי כפינוק אמיתי ואם הם מקבלים אותו בהפתעה או במסגרת אירוע של העבודה הם יודעים להעריכו היטב. עיסוי מסוג זה ניתן לקבל במסגרת שירות של חברת זמן מגע כספקית שירות של מטפלים באירועים

פינוק אמיתי לעובדים שכל השנה מתאמצים הוא עיסוי אותו ניתן לקבל במסגרת יום כיף. במסגרת סל טיפולים נרחב לאירועים כל אחד מהעובדים יוכל למצוא לעצמו טיפול אליו הוא מתחבר. אירוע בו יש עיסויים הוא אירוע עם ערך מוסף של הנאה ועם פינה כיפית של הירגעות שבדרך כלל כוללת גם מוזיקה טובה, ריחות נעימים ואווירה רגועה.  

עיסוי לארועים

מטפלים לאירועים אצליכם בארוע המשפחתי

אנשים רבים מחפשים דרכים שונות להוסיף עניין לאירוע משפחתי ועמדת עיסוי מפנקת היא דרך מושלמת לעשות זאת. מה יותר כיף מאשר לקבל עיסוי מהנה יחד עם האחים, עם ההורים ועם המשפחה המורחבת? את חלק העיסויים באירוע ניתן להפוך לנושא האירוע או שניתן להפוך אותו לתוספת נעימה לאירוע, באחת מפינות האולם או הבית.

כל היתרונות בשילוב עיסוי בימי כיף

כמעט כולם אוהבים פינוקים ומאוד קשה לטעות בהוספת פינת עיסוי באירוע, ישנם אף מחקרים שמצאו כי מוטיבציית העובדים היא הכלי החשוב ביותר להצלחת עסק. מוטיבציה ניתן להעלות באמצעות תגמול העובדים, גם בשכר וגם בהענקת מתנות וימי גיבוש וכיף. עיסויים באירועים, בין אם הם משפחתיים ובין אם אירועים לעובדים, מספקים אלמנט נוסף של פינוק.

אנו מספקים מטפלים לאירועים עם מגוון רחב של עיסויים לימי כיף ואירועים תוך מתן שירות מקצועי וקשוב מצד צוות המעסים המסור שלנו. יש לנו מגוון חבילות המתאימות ליחידים, לזוגות, לאירועים ושירותי עיסוי עד הבית  ונשמח לעמוד לרשותך בטלפון או באמצעות יצירת הקשר באתר.

עיסוי לאירועים

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
Call Now Button
Open chat